Knæk Cancer med Jackpot Club

Spændende Nyheder i klubben

Efter en på overfladen stille periode, er vi nu klar med en 2021 udgave af de sidste par års store succes med indsamling til Knæk Cancer. Vores medlemmer har således mulighed for at støtte Knæk Cancer kampagnen og samtidig score en god gevinst, når flere eksperter tilbyder specielle Knæk Cancer aktier.

Det er altid beundringsværdigt, når nogen ønsker at støtte den gode sag via frivilligt arbejde! Vi håber at tilføre kampagnen mange hestekræfter til mega jackpotten på lørdag, hvor bl.a Bjørn Goop vil stå i spidsen for et team af topmotiverede eksperter, som hver vil præsentere en spilleaktie (primært til V75), hvoraf 10 % af hver spilleandels overskud går ubeskåret til Knæk Cancer.

Sidste år indsamlede vi ca. 100.000 kroner til Knæk Cancer, så lad os gøre det endnu bedre i år.